سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 

آیتالله مصباح:استقبال مردمی از رهبر

چهارشنبه 90 مهر 27 ساعت 6:57 عصر

آیت‌الله مصباح:استقبال‌مردمی از رهبرمعظم انقلاب برای هیچ رهبری در دنیا سابقه ندارد
ایسنا: یک عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به سفر اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی به کرمانشاه، تاکیدکرد: استقبال مردمی از رهبر معظم انقلاب برای هیچ رهبری در دنیا سابقه ندارد.
 آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی، در دیدار با جمعی از مربیان تربیتی بسیج با بیان این مطلب، افزود: در تمام تاریخ نوشته شده انسانیت به جز مقطعی که چند تن از انبیاء موفق به تشکیل حکومت و رهبری شده‌اند، رهبری مانند امام خمینی(ره) و جانشین صالح ایشان وجود ندارد.
وی ادامه داد: بهترین رهبران عالم از هر جامعه‌ای قابل مقایسه با امام(ره) و رهبری نیستند.
رئیس موسسه امام خمینی گفت: سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به کرمانشاه و استقبال از ایشان را نمی‌توان با همه حوادث اجتماعی قابل قیاس دانست در کجای دنیا چنین عشق و محبتی از سوی مردم به رهبر دیده می‌شود، به گونه‌ای که فردی بیان کند تنها آرزوی من دیدار با رهبری است.
این عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با بیان این‌که این نعمت خدادادی است، تاکیدکرد: باید قدردان این نعمت باشیم و مراقب باشیم که دشمنان نیز در مقابل با همه امکانات دنبال شبهه‌افکنی و ترویج فساد هستند.
رئیس موسسه امام خمینی با بیان این‌که از ابتدای خلقت تاکنون عوامل هدایت‌کننده و گمراه‌کننده در درون و بیرون انسان وجود داشته و دارند، اظهار کرد: ما باید سر بر خاک بسائیم که خداوند نعمت پیروزی انقلاب اسلامی و رهبران شایسته را داده است، اما باید مراقب باشیم و غافل نشویم که دشمنان نیز خیلی قوی شده‌اند و عوامل گمراهی هم زیاد شده است و سایت‌های زیادی هم برای فریب و گمراهی مردم ایجاد شده است.
مصباح یزدی در ادامه اظهارکرد: قوام انقلاب اسلامی به فرهنگ اسلامی آن است و مبلغان و طلاب باید، همزمان در دو جبهه فعالیت کنند، یکی مبارزه با شبهات و خرافات و افکار شیطانی و دیگر فعالیت ایجابی و مثبت در تبلیغ اسلام.
وی تاکید کرد: طلاب ومبلغان باید سه موضوع را به خوبی دنبال کنند، یکی این‌که خوب درس بخوانند، خودسازی و تهذیب داشته باشند و مسایل روز و سیاسی جامعه را درک و بصیرت سیاسی داشته باشند.

وی ادامه داد: ممکن است فردی تهذیب داشته باشد و عالم هم باشد، اما به علت نداشتن بصیرت سیاسی مورد سوء استفاده دشمنان قرار گیرد.


نوشته شده توسط : م-ب

لبیک ها [ لبیک]