سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 

رهبر معظم انقلاب که در مرقد مطهر امام خمینی (ره) لحظاتی در میان خیل ارادتمندان حضور داشت، به درخواست یکی از حاضران، چفیه خود را به او تقدیم کردند.

به گزارش فارس، رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین روز از آغاز دهه مبارک فجر و در سالروز یوم‌الله 12 بهمن با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) و گلزار شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با آرمان‌های بنیان‌گذار کبیر انقلاب تجدید پیمان کردند.

** معظم‌له درحالی که حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی نوه امام راحل، ایشان را همراهی می‌کرد، در آغازین ساعات صبح دیروز با حضور در حرم مطهر امام (ره) بر سر مزار رهبر فقید انقلاب و فرزندش فاتحه‌ای قرائت کردند و نماز خواندند.

** مردمی که به قصد زیارت حرم امام خمینی (ره) از شب قبل از دوازده بهمن در مرقد امام حضور داشتند، با دیدن رهبر معظم انقلاب به وجد آمدند و در حالی که از دیدگانشان اشک شوق جاری بود، با سردادن شعارهای "این‌همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده "، "ای رهبر آزاده آماده‌ایم‌ آماده "، "صل علی محمد بوی خمینی آمد " و شعار "مرگ بر ضد ولایت فقیه " نسبت به خلف صالح خمینی بت شکن ابراز ارادت کردند.

** رهبر معظم انقلاب که لحظاتی در میان خیل ارادتمندان حضور داشت، به درخواست یکی از حاضران، چفیه خود را به او تقدیم کردند.

** دیروز مراسم بزرگداشت یوم‌الله 12 بهمن در حالی برگزار شد که باران رحمت الهی می‌بارید و به دل مردمی که در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمندشان در جوار حرم مطهر بنیان‌گذار کبیر انقلاب مسرور بودند، شادی دوچندان بخشید.

** حضور پرشور و با نشاط اقشار مختلف مردم به ویژه جوانان، دانشجویان و دانش‌آموزانی که با لباس متحدالشکل و شاخه‌های گل در دست از سراسر کشور در مراسم بزرگداشت 12 بهمن به مراسم جلوه خاصی بخشیده بود.

** پس از پایان مراسم حرم حضرت امام خمینی (ره)، خیل ارادتمندان به امام و شهدا با حضور در گلزار شهدای بهشت‌زهرا یاد و خاطره سخنرانی تاریخی امام روح‌الله را در جوار مزار شهدای انقلاب اسلامی گرامی داشتند.

** نماز جماعت ظهر و عصر با حضور زائران و دوستداران امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی در زیر بارش باران شدید و در جوار محل جلوس بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار شد.

** محسن رفیق‌دوست یکی از مبارزان دوران انقلاب اسلامی و از نزدیکان امام خمینی (ره) با ایراد سخنانی در بهشت‌زهرا (س) مقام معظم رهبری را معجزه امام (ره) خواند و تأکید کرد که همه ملت باید یکپارچه تحت فرماندهی بهترین شاگرد امام (ره) که هیچ شخصیتی لایق‌تر از ایشان برای رهبری نیست، قرار گیریم که مردم به تأیید سخن وی، تکبیر گفتند.


نوشته شده توسط : م-ب

لبیک ها [ لبیک]